O nás

Popis služieb

Firma TEPO je na trhu 12 rokov po celý čas sa snažíme zabezpečovať kvalitu našich služieb najmodernejšou technikou a praxou overenými vysokokvalitnými prípravkami.

Tepovanie sedačiek patrí k najčastejšie využívaným službám našich zákazníkov. Hĺbkové tepovanie sedačiek, kobercov, stoličiek, kresiel, matracov, odstraňuje mastné nečistoty, fľaky, obnovuje farby, čo má za následok predĺženie životnosti materiálov. V sedačkách sa hromadí množstvo prachu, čím vzniká ideálne prostredie pre vírusy, baktérie, roztoče a iné patogény. Hĺbkové čistenie sedačiek má veľký význam aj zo zdravotných dôvodov. Predchádza rôznym ochoreniam a alergiám.

Tepovanie je dokonalé čistenie do hĺbky vlákien. Tento efekt sa nedá dosiahnuť ručným tepovačom. Kvalitné strojové tepovanie zaručujú profesionálne enzímové čistiace a pred čistiace prostriedky. Celý proces je viac stupňový, zameraný na maximálny efekt s ohľadom na ekologicky odbúrateľné prípravky.
Tepovanie je potrebné nielen v prípadoch viditeľného znečistenia, často na pohľad čistá sedačka, prípadne koberec sú plné skrytých nečistôt.